advertise

درباره ما

درباره شرکت سایا صنعت رستاک

درباره شرکت سایا صنعت رستاک

شرکت سایا صنعت رستاک در سال ۱۳۹۸ کار خود را با تولید و فروش دستگاه های صنعتی سلولزی در اصفهان آغاز کرد و رفته رفته توانست در سراسر ایران به عنوان تولیدکننده و عرضه کننده انواع این دستگاه ها شناخته شود.
این شرکت با درنظر گرفتن نیاز مشتریان کارآفرین به منظور شروع کاری تولیدی در عرصه ی بسته بندی و پخش انواع محصولات سلولزی از قبیل دستمال کاغذی، دستمال توالت، دستمال حوله و غیره، تلاش دارد تا دستگاه هایی با کیفیت بالا و حداکثر بازده ممکن به مشتریان خود عرضه کند.

چرا سایا صنعت رستاک؟

تامین مواد اولیه

ساخت برند

مشاوره تولید

خدمات پس از فروش رایگان

۰

تعداد معاملات

۰

تعداد کاربران

گارانتی و خدمات پس از فروش ما

گارانتی و خدمات پس از فروش ما

در کنار کیفیت تضمین شده این شرکت در نظر دارد گارانتی محصولات همراه با خدمات پس از فروش از جمله نصب و راه اندازی، رفع عیوب احتمالی، تامین مواد اولیه و فروش تولیدات را به صورت حمایتی پا به پای مشتریان تا رسیدن به بازده دلخواه آنان، برعهده بگیرد.
امید است به یاری خدای منان، تلاش تیم صنعتی سایا رستاک و مشتریان گرامی، بازاری پررونق تر برای تولید و عرضه محصولات سلولزی با حداکثر کیفیت ممکن در کشور عزیزمان ایران حاصل شود.

یکی از اصلی ترین دغدغه ها و نگرانی های مشتریان برای شروع به کار و به راه انداختن خط تولید دستمال کاغذی و سفره یکبار مصرف، بازار فروش این محصولات است.
به عنوان مثال بسیاری از مشتریان می پرسند:
اگر نتوانستیم محصولات تولید شده را بفروشیم چی؟
آیا شرکت شما محصولات را از ما خریداری می کند؟
آیا با توجه به سطح بالای رقابت در تولید دستمال و سفره، امکان یافتن بازار فروش هست؟

شرکت سایا صنعت رستاک

اگر چه نگرانی مشتریان بسیار منطقی و به جاست، با این حال راه کارهایی وجود دارد که بتواند این نگرانی ها را رفع کند. نکته اول این که خوشبختانه دستمال کاغذی و حتی سفره یکبار مصرف محصولاتی به شدت مصرفی هستند. بنابراین طبیعی است که تقاضا و حجم نیاز بازار برای این محصولات بسیار بالا باشد.
نکته دیگر که بایستی به آن دقت کرد کیفیت و قیمت محصولات تولیدی است. مسلما برای یافتن یک بازار فروش مناسب باید جنس با کیفیت عالی و قیمت مناسب عرضه کرد. استفاده از مواد اولیه باکیفیت، بسته بندی زیبا و جذاب و تمیز بودن محصولات تولیدی نقش بسزایی در فروش دستمال کاغذی و سفره یکبار مصرف دارند. به عنوان مثال جنس تیشو و رنگ لفاف های به کار برده برای دستمال احتمال پسند شدن از سوی بازار را چندین برابر افزایش می دهد.
از طرف دیگر درصد بالای پلاستیک در مقابل درصد کربن در سفره های یکبار مصرف، همچنین رنگ و طرح سفره ها و لفاف های بسته بندی برای فروش این محصول اهمیت بسزایی خواهد داشت. با وجود همه این نکات، برای آن دسته از مشتریان که در اوایل کار نگرانی فروش محصولات خود را دارند، شرکت سایا صنعت رستاک پیشنهاد خرید محصولات آن ها و عرضه آن در بازار فروش را براساس قرارداد معتبر بین شرکت و خریدار ارائه می دهد. در این صورت پس از راه اندازی خط تولید دستمال کاغذی یا سفره یکبار مصرف محصولات تولید شده به صورت هفتگی، یا روزانه از طریق بخش فروش شرکت سایا صنعت رستاک به بازار عمده عرضه می شود.